www.hotel-ubytovani.com
 

Hotel HELIOS ubytování Lipová-lázně

 
 
 
Hotel Lipová-lázně Helios - K hotelu přísluší parkovištěHotel Lipová-lázně Helios - disponuje restauracíHotel Lipová-lázně Helios - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Lipová-lázně Helios -  je k dispozici připojení na internetHotel Lipová-lázně Helios -  je k dispozici letní terasaHotel Lipová-lázně Helios - krytý bazén v hotelu.Hotel Lipová-lázně Helios - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Lipová-lázně Helios - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Lipová-lázně Helios - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Lipová-lázně Helios - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Lipová-lázně Helios - na pokojích je telefon
 

Hotel HELIOS
Lipová-lázně 25, Lipová-lázně 79061
Česká Republika
Hotel-Lipova-Lazne-Helios@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 5 m/s
Hotel Helios ubytování Lipová-lázně Aktuální počasí částečně oblačno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel HELIOS - ubytování Lipová-lázně | Vítejte

 
Hotel Lipová-lázně Helios Máte zájem strávit pohodovou a příjemnou dovolenou či víkend? Ideálním místem pro Váš volný čas je penzion Helios. Nachází se v lázeňské obci Lipová - lázně v chráněné krajinné oblasti Jeseníky (na trase Ramzová Jeseník). Nabízí Vám nejen příjemně strávené chvíle odpočinku, ale i možnost letního či zimního vyžití. Hotel Helios je nově vybudovaný wellness komplex v Jeseníkách . Rozkládá se na ploše 6 000 m2 v nadmořské výšce 490 m.

Penzion Helios v Jeseníkách ubytování
Penzion Helios v Jeseníkách nabízí ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích. Celková kapacite je 70 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a televizí. Stravování je možné v restauraci v objektu s celodenním provozem.

Penzion Helios ubytování v Jeseníkách služby
Díky své poloze je penzion Helios v Jeseníkách jedinečným místem pro kombinaci wellness, rekreačních a sportovních pobytů, pořádání kongresů, vzdělávacích kurzů i firemních akcí. Nové moderní wellness centrum hotelu Helios je přístupné nejen hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti. Příjemné prostředí a spousta relaxačních procedur spojených s posezením u bazénového baru Vám pomohou načerpat novou sílu a energii.

Ubytování v Jeseníkách penzion Helios okolí
Obec Lipová lázně je oblíbeným klidným lázeňským místem, jehož přitažlivost v létě zvyšuje krása CHKO Jeseníky i známé lázeňské město Jeseník. Okolní lesy, bohaté na lesní plody, nabízí možnosti k vycházkám, výletům a pro zdatnější sportovce nádherné horské turistické a cykloturistické stezky. V zimním období jsou na dosah známá lyžařská střediska Ramzová, Petříkov, Jeseník.